voyeurweb
Aktualności

Sylwester Miejski 2018/2019

Wzorem ubiegłych lat w sylwestrową noc poznański plac Wolności zamieni się w wielki parkiet, na którym poznaniacy będą tańczyć do najgorętszych przebojów aż do białego rana. Sylwestrowe hasło to: „Hit za hitem!”. Wystąpią DJ-e, wokaliści, muzycy, tancerze…
Za muzykę odpowiadać będzie aż pięciu DJ-ów, którzy zabiorą imprezowiczów w muzyczną podróż po największych hitach z Polski i zagranicy. Towarzyszyć im będzie duet wokalny, który zaprosi wszystkich do wspólnej zabawy, a także utalentowani tancerze i muzycy, którzy uświetnią sylwestrowe widowisko.

Jak zapowiadają organizatorzy, nie obędzie się również bez dwóch muzycznych niespodzianek – na okrągłej scenie w centrum placu Wolności mają pojawić się popularne gwiazdy muzyki pop. Kto to będzie? Estrada nie zdradza, bo… nie byłoby niespodzianki.

Imponująca ma być również oprawa wydarzenia. Estrada Poznańska przyznaje, że impreza odbędzie się w scenografii, jakiej Poznań jeszcze nie widział…

Chwilę po życzeniach prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, rozpocznie się tradycyjny pokaz fajerwerków. Organizatorzy apelują, by nie odpalać sztucznych ogni samodzielnie, by możliwie jak najbardziej ograniczyć liczbę wystrzałów, które mogą zakłócić zaplanowane widowisko. Pokaz, który odbędzie się w ramach poznańskiego Sylwestra Miejskiego ma być cichszy i co za tym idzie, bardziej bezpieczny, dlatego Estrada Poznańska podkreśla, że mogą w nim wziąć udział również dzieci.

3gp indian smart little vixen.