voyeurweb
Aktualności

Poznańskie Targi Piwne

W dniach 9-10 listopada na terenie Targów Poznańskich odbędą się Poznańskie Targi Piwne. Odbywające się od 2013 roku Poznańskie Targi Piwne to wyjątkowe wydarzenie. Radosna celebracja jednego z najstarszych trunków na świecie przeplata się z profesjonalnym charakterem imprezy targowej. To doskonała okazja by poznać kulturę, historię, a także współczesny świat rzemieślniczego piwa.
Podczas Targów Piwnych świetnie bawią się będą zarówno pasjonaci piwowarstwa, jak i osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w piwnym temacie. Co roku zabieramy Was w podróż przez ocean smaków, aromatów i barw piw, uwarzonych w dziesiątkach browarów w Polsce i na świecie – od piwa grodziskiego do portera bałtyckiego, od lagera nowozelandzkiego do india pale ale. Zapewniamy możliwość wypróbowania najwyższej jakości piw rzemieślniczych, cydrów i miodów pitnych, a także poznania produktów nierozerwalnie związanych z branżą.
Targi to jednak nie tylko piwo, ale przede wszystkim niezwykli ludzie – piwowarzy domowi i profesjonalni, blogerzy, birofile i wszyscy ci, którzy po prostu kochają dobre piwo. To okazja by porozmawiać, wymienić się doświadczeniami lub nauczyć się czegoś nowego! Jeśli nie wiesz co to dolna fermentacja lub do jakiego piwa dodaje się kolendrę, to na Targach będziesz miał okazję się tego dowiedzieć!

Street Food Spot

Ponieważ piwo wzmaga apetyt, w 2017 roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się rozszerzyć Poznańskie Targi Piwne o drugą, odbywającą się w tym samy czasie imprezę – Street Food Spot. To wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników jedzenia wśród miejskiego zgiełku. Dzięki połączeniu sił z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, możemy zapewnić naszym gościom większy wybór serwowanych potraw, jeszcze lepszą jakość oraz więcej atrakcji! Wśród food trucków oraz stoisk gastronomicznych znaleźć można przekąski, dania główne, słodycze, napoje bezalkoholowe, a nawet produkty regionalne. Stąd nie da się wyjść głodnym!

Poznański Trawnik Piwny

W 2016 roku po raz pierwszy odbył się Poznański Trawnik Piwny – wyjątkowe wydarzenie, które łączy w sobie wszystko, co najlepsze: doskonałe piwo z wielkopolskich browarów rzemieślniczych, świetną muzykę graną w otoczeniu zieleni i niesamowity klimat, jaki zapewnia lokalizacja – XIX wieczny fort artyleryjski.
Jednym z ważniejszych punktów programu są koncerty, które uświetniają wydarzenie. Na scenie Poznańskiego Trawnika Piwnego można usłyszeć wiele gatunków muzycznych, a wszystkie w świetnych wykonaniach.
Trawnikowi towarzyszy także Piwna Mila czyli bieg z czterema przystankami na piwo, a spragnieni relaksu znajdą ukojenie w strefie chilloutu. Poznański Trawnik Piwny to impreza, w której udział może wziąć każdy bez względu na wiek oraz zainteresowania!

3gp indian smart little vixen.