Aktualności

Poznań SUSHI na WYNOS

Prawdopodobnie najtańsze sushi w Poznaniu ma prawo do ekspansji niemal na każdy stół. Klienci Beluga Sushi Bar mogą korzystać z oferty jaką przygotowaliśmy na miejscu w godzinach pomiędzy 12-20. Od niedawna można także zamówić sushi na wynos. Oferta dowozu została przygotowana we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Taksówkarzy Radio Taxi 519-519. Sushi zamawia się w naszej restauracji pod numerem telefonu 616710600. Po złożeniu zamówienia przygotowujemy sushi i zamawiamy dla Państwa dostawę na umówiona godzinę odbioru. Dostawa jest dodatkowo płatna.
http://www.beluga.com.pl/menu
Zryczałtowany cennik dostaw został przygotowany przez korporację taxi w sposób wyjątkowy, umożliwiający połączenie zakupu taniego sushi z ofertą bardzo taniej usługi taxi. Dla orientacji „dostawa do drzwi”w Centrum wynosi 15 zł, 20 zł to koszt dostawy dla terenu: Łazarz, Jeżyce, Sołacz, Esculap, Dolne Winogrady, Rondo Środka do ul. Michała, 25 zł – osiedle Warszawskie, Zawady, Górne Winogrady, Winiary, Ogrody, Ostroróg i Raszyn, 30 zł to koszt taxi z dostawą sushi na Naramowice, Piątkowo i Podolany oraz Strzeszyn, Wolę i Ławicę. Fabianowo, Radojewo i Zieleniec to zryczałtowany koszt 35 zł.
Szczegółowy cennik dostaw znajduje się pod adresem: http://ads.gremedia.pl/media/CennikDowozu.pdf Sushi na wynos to propozycja dla osób znających nasz lokal oraz ofertę ? stałych klientów.
Klienci telefonują uprzednio do lokalu i zamawiają swoje ulubione kompozycje w rewelacyjnie niskich cenach bez konieczności odwoływania się do kuponów rabatowych. Sushi jest przygotowywane dla klientów w określony sposób oraz na umówiona godzinę. Zwyczajowo klienci telefonują z kilkugodzinnym lub dziennym wyprzedzeniem, co umożliwia nam planowanie pracy a klientom komfort, że sushi będzie dla nich przygotowane na czas.