Aktualności

Polagra TECH 2018

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych  POLAGRA TECH 2018 30.09-04.10.2018, Poznań.

Międzynarodowe Targi Poznańskie to platforma możliwości, z której w pełni korzystają zarówno zwiedzający, jak i wystawcy. POLAGRA TECH to największa impreza branży technologii spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej.

POLAGRA TECH – Międzynarodowe Targi Technologii dla Przemysłu Spożywczego to miejsce,

w którym prezentowane są maszyny i urządzenia oraz komponenty i dodatki dedykowane dla producentów wyrobów spożywczych m.in. piekarskich i cukierniczych, mięsnych, rybnych, przetworów owocowo-warzywnych, mleczarskich, zbożowych, makaronowych, napojów, przypraw, wyrobów gastronomicznych.

Targi POLAGRA TECH są wydarzeniem dedykowanym przedstawicielom branży producentów

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH składają się z trzech salonów tematycznych:

SALON TECHNOLOGII SPOŻYWCZYCH – organizowany jest co roku. Na zwiedzających czeka szeroka oferta wystawiennicza: od maszyn, urządzeń, aparatury kontrolno-pomiarowej przez urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne i grzewcze po środki transportu, higieny i środki ochrony przed szkodnikami.

SALON TECHNOLOGII MIĘSNYCH I RYBNYCH – odbywa się co dwa lata, w latach nieparzystych (2015, 2017, 2019, …).. Podczas tych targów zapoznać się można z maszynami, urządzeniami oraz komponentami i dodatkami stosowanymi w przemyśle mięsnym i rybnym.

SALON TECHNOLOGII PIEKARSKICH I CUKIERNICZYCH – odbywa się co dwa lata, w latach parzystych (2014, 2016, 2018, …). W ramach niniejszej ekspozycji prezentowane są maszyny, urządzenia, komponenty i dodatki stosowane w branży cukierniczej i piekarskiej.