voyeurweb
Aktualności

Polagra FOOD 2018

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD 2018 w tym roku odbyły się wyjątkowo w innym terminie bo w dniach 8-10.05.2018, ale warto do nich wrócić

Targi POLAGRA FOOD to dla branży spożywczej zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert producentów oraz promocja branży spożywczej i jej otwartości na potrzeby zgłaszane przez konsumentów. Wydarzenie jest miejscem prezentacji produktów wysokiej jakości, które otwiera nowe kierunki dla rozwoju biznesu.

Ekspozycję co roku tworzy szerokie grono firm z sektora mięsnego i mleczarskiego, a także producenci przetworów owocowo-warzywnych, słodyczy, przekąsek, herbat, ziół, przypraw, dodatków do żywności, napojów i alkoholi. W 2017 roku o uwagę zwiedzających targi zabiegało ponad 200 firm z całego świata.

POLAGRA FOOD od lat może poszczycić się mocno biznesową formułą. Stoiska wystawców odwiedzają przede wszystkim przedstawiciele kadry menedżerskiej sieci handlowych, małoformatowych sklepów spożywczych, hurtowni spożywczych i firm zajmujących się dystrybucją żywności. Dzięki temu POLAGRA FOOD to wydarzenie, podczas którego buduje się fundamenty pod duże kontrakty, otwiera drzwi do nowych grup odbiorców, kreuje pomysły na nowe produkty. Doceniają to zarówno duże firmy produkcyjne, jak i start-upy, wchodzące na rynek z żywnością innowacyjną.

 

Targi POLAGRA FOOD są wydarzeniem promującym polską żywność i stanowiącym platformę wymiany wiedzy i doświadczeń między profesjonalistami z sektora rolno-spożywczego. W trakcie przedsięwzięcia realizowany jest szereg konferencji i szkoleń na temat nowych regulacji prawnych, rozwiązań marketingowych czy technologicznych dla branży spożywczej, skierowanych zarówno do producentów, jak i dystrybutorów żywności. Podczas targów toczą się również dyskusje dotyczące koniunktury branży, omawiane są możliwości jej rozwoju, a także prezentowane są jej osiągnięcia.

3gp indian smart little vixen.